Wyjazd do filharmonii

Wyjazd do filharmonii
grudzień 5, 2019
Wizyta św. Mikołaja w naszym przedszkolu
grudzień 7, 2019

5 grudnia 2019r. dzieci z naszego przedszkola wyruszyły do Filharmonii Podkarpackiej w Rzeszowie na „Mikołajki” P.Czajkowski- Jezioro Łabędzie” Spektakl odbył się z udziałem orkiestry symfonicznej filharmonii podkarpackiej pod batutą Wojciecha Rodka.  Jest to najsłynniejszy i najbardziej podziwiany przez szeroką publiczność balet. „Jezioro Łabędzie” to historia księżniczki zaklętej w łabędzia, opowiadającej o walce dobra ze złem, o tym jaką wielką potęgą jest miłość, a także o tym jaką siłę ma uczucie by przekroczyć granice życia i śmierci.  Historia pełna wzruszeń i niesamowitego uniesienia. Przepiękna muzyka i perfekcyjny taniec sprawił, iż każdy przeniósł się do magicznego bajkowego świata. Całość tworzy niebywały klimat i nastrój, który na długo pozostaje w pamięci każdego widza, zarówno dorosłego jak i przedszkolaka. Galeria