Uroczysta wigilia w przedszkolu

Uroczysta wigilia w przedszkolu
Grudzień 27, 2021
Yamaha w przedszkolu
Grudzień 27, 2021

22 grudnia odbyła się w naszym przedszkolu Wigilia. Święta Bożego Narodzenia to magiczny czas. Dla wielu z nas jest to dzień niezwykle radosny, spędzony w gronie najbliższych. Czekamy na pierwszą gwiazdkę, dzielimy się opłatkiem, składamy sobie życzenia, śpiewamy kolędy, jemy świąteczne potrawy. Także w naszym przedszkolu nastał wspaniały moment- Wigilia, Boże Narodzenie! Dzieci wspólnie z Paniami i Siostrami kolędowały, składały sobie życzenia i jadły wspólny świąteczny obiad przy pięknie udekorowanym stole. Dzieci zajadały tradycyjny barszczyk i pierożki, ale i nie zabrakło świątecznych ciasteczek. Takie podniosłe chwile nie tylko utrwalają dzieciom znajomość tradycji i zwyczajów świątecznych lecz również, co najważniejsze wzmacniają bliskie serdeczne relacje. Na zakończenie tak uroczystego dnia każdy przedszkolak zabrał do domu figurkę maleńkiego Jezuska by miał ich w swojej opiece. Galeria