Patronalne Święto Przedszkola

Patronalne Święto Przedszkola
Listopad 13, 2020
Spotkanie z Mobilną Filharmonią
Listopad 15, 2020

„Każda dobra dusza jest jak świeca, choć się sama spala to innym przyświeca”.

Bł. Edmund Bojanowski

 W związku z urodzinami bł. Edmunda Bojanowskiego przypadającymi na 14 listopada obchodziliśmy dziś Patronalne Święto Naszego Przedszkola. Od samego rana w przedszkolu panował świąteczny nastrój dzięki pięknym dekoracjom oraz odświętnym strojom dzieci. W całym przedszkolu unosił się zapach pieczonych pierników i urodzinowego tortu. „Zerówka” przygotowała i zaprezentowała piękny montaż słowno- muzyczny przedstawiający postać i dobre serce Błogosławionego Ojca Edmunda Bojanowskiego- Patrona Naszego Przedszkola. Zapraszamy do galerii zdjęć, obszerniejsza fotorelacja na facebooku.