Nowy rok przedszkolny

Dziękujemy!!!
Czerwiec 27, 2021
Witamy w nowym roku przedszkolnym 2021/2022!!!
Wrzesień 1, 2021

Serdecznie zapraszamy

 

Rodziców, Dzieci i Personel Przedszkola na rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022 na Mszę Świętą do Sanktuarium Matki Bożej NIEUSTAJACEJ POMOCY w Domaradzu

  1. 31 sierpnia 2021 r. (wtorek) o godz. 16:00.

 

Serdecznie witamy kochane dzieci  i ich rodziców po wakacyjnej przerwie.

Ufamy, że czas wakacyjnej przerwy był spędzony w dobrej atmosferze z najbliższymi, był czasem poznania naszych przepięknych zakątków ziemi i wielu niespodzianek. Z dniem 1 września 2021 roku wracamy wypoczęci i z uśmiechem na twarzy do przedszkola.

Szczególnie miło i ciepło witamy naszych nowych przedszkolaków, którym życzymy szybkiej adaptacji oraz nawiązania wspaniałych znajomości.

Wszystkim pozostałym dzieciom życzymy dużo radości, pokoju i wzajemnej życzliwości oraz wielu sukcesów w rozpoczynającym się nowym roku szkolnym a rodzicom owocnej współpracy i zadowolenia!

Przez wstawiennictwo Matki Bożej Niepokalanej niech Dobry Bóg nam błogosławi, a Bł. Edmund Bojanowski Patron naszego przedszkola niech ochrania i wspiera w codziennych zadaniach edukacyjnych, wychowawczych, opiekuńczych i religijnych.

Zapraszamy Was serdecznie w środę 1.09.2021r. od godz. 6.30. Mam nadzieję, że starsze dzieci już bez rodziców obsłużą się w szatni – nauczycielki wskażą półeczki, natomiast młodsze – razem z rodzicami. Prosimy przynieść pantofle na zmianę oraz ubranie na przebranie w razie nagłej potrzeby – koniecznie w podpisanym worku.

Dzieci nowoprzyjęte prosimy odbierać w pierwszym tygodniu ok. godz. 12.30.

W dniu 2 września 2021 roku odbędzie się organizacyjne zebranie dla rodziców, na które już dziś serdecznie zapraszam.

 

W związku z obowiązującymi wytycznymi i w celu uniknięcia większych zgromadzeń w szatni, prosimy o roztropne  przebywanie rodziców w szatni przedszkolnej. Przypominam, że  na terenie przedszkola obowiązują maseczki, dezynfekcja rąk przy wejściu i zachowanie bezpiecznej odległości .

Dyrektor przedszkola : s. Jolanta Bartman