„Edmundowe Serduszka”

„Edmundowe Serduszka”
Listopad 20, 2019
Pasowanie
Listopad 21, 2019

Z okazji dnia patrona naszego przedszkola, najstarsza grupa obchodziła również swoje święto, ze względu na nazwę „Edmundowe Serduszka”. Idąc śladami Ojca Edmunda, nasze przedszkolaki podtrzymując tradycję, wcieliły się w rolę piekarzy i z uśmiechem na twarzach zabrały się do pracy. Wałkowanie ciasta piernikowego i wykrawanie kształtów ciasteczek przyniosło dzieciom wiele frajdy. Pełne blaszki trafiły do przedszkolnej kuchni, gdzie pod czujnym okiem pań z kuchni nabierały kolorów i aromatu. Dzieci nie mogły się doczekać dnia, w którym poczęstują pozostałe przedszkolaki, rodziców, Siostry i Panie. Takie niespodzianki lubił robić bł. Edmund Bojanowski, który wręczał dzieciom piernikowe serca. Pierniczki, zniknęły w mgnieniu oka, co świadczy o kulinarnych talentach naszych „małych serduszek”. Galeria