Dzień Kobiet

Dzień dentysty
Marzec 14, 2023
Święto św. Józefa
Marzec 22, 2023

Dzień Kobiet to wyjątkowy dzień, ważny dla wszystkich kobiet, zarówno tych dużych, jak i małych. 8 marca w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość z tej okazji. Radosna atmosfera panowała już od samego rana. Chłopcy wszystkich grup obdarowali wszystkie Siostry Panie i swoje koleżanki pięknymi życzeniami. Ze szczególnym zaangażowaniem starali się, aby ten dzień uczynić wyjątkowo miłym. Było można usłyszeć taneczną muzykę, w rytm której bawiły się zarówno dziewczynki jak i chłopcy. Każda grupa przygotowała się do wspaniałych występów artystycznych, które urzekły nie jedną kobietkę. Uśmiechnięte buzie przedszkolaków, a zwłaszcza dziewczynek Sióstr i pań pracujących, świadczyły o miło spędzonym czasie. W tym dniu wszystkie Panie i dziewczynki otrzymały piękne upominki, które sprawiły wiele radości. Święto Kobiet, które corocznie obchodzimy w naszym przedszkolu, to doskonały sposób do kształtowania u dzieci nawyku obdarowywania upominkami swoich najbliższych. Wszystkie kobietki, te małe i duże dziękują chłopcom za piękne życzenia. Dziękujemy, że o nas pamiętacie. Galeria