Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Drzewa
październik 28, 2021
DZIEŃ CHŁOPAKA 2021
październik 28, 2021

14 październik to nie tylko potocznie nazywany Dzień Nauczyciela, to święto wszystkich tych, którzy oddają całe swoje serce, aby dzieciom w naszym przedszkolu było naprawdę dobrze. Świętowały panie kucharki, panie woźne jaki i pan konserwator, bo bez nich nauczyciel w przedszkolu nie mógł by wykonywać swoich obowiązków na najwyższym poziomie. Przedszkolaki wierszem i tańcem w nasze serca wlały dużo otuchy i dodały sił do podejmowania wyzwań jakie czekają przed każdym z nas w nowym roku szkolnym. To był piękny, wyjątkowy jesienny dzień! Wszystkim naszym przedszkolakom i im rodzicom bardzo dziękujemy za dobre słowo, za kwiaty i słodki poczęstunek. GALERIA

 

Szczegółowa relacja na facebooku przedszkola