Dzień Drzewa

Filharmonia
Październik 11, 2022
Yamaha
Październik 11, 2022

10.10.2022r z okazji „Dnia Drzewa” odbyły się w naszym przedszkolu prelekcje związane z tematyką drzew. Odwiedziła nas Pani Małgorzata Kaczorowska- pracownik nadleśnictwa Brzozów, która zajmuje sie edukacja leśna. Dzieci poznały budowę drzewa, jego znaczenie dla człowieka, zwierząt i przyrody. Dzieci dowiedziały się również jakie wielkie znaczenie mają drzewa dla czystości powietrza, a tym samym zdrowia człowieka. Wraz z naszym gościem do naszego przedszkola przybyły również zwierzątka mieszkające w lesie. Dzieci zapoznały się z nimi wysłuchały wiele ciekawostek na ich temat a także każdy z nich mógł osobiście przywitać i je przytulic. Dzieci były zachwycone obecnością naszego gościa. Z wielka uwaga wysłuchiwały ciekawostek leśnych przyjaciół. Po zajęciach wszystkie grupy zasadziły w ogrodzie przedszkolnym drzewka, które otrzymały od nadleśnictwa Brzozów.

Galeria