Dzień Anioła Stróża

DZIEŃ CHŁOPAKA 2021
Październik 28, 2021
Światowy Dzień Zwierząt
Październik 28, 2021

Mój dobry Aniele,

ten dzień będzie wspaniały,

bo Ty jesteś przy mnie!

Anioł Stróż jest z Tobą 24 godziny na dobę, 365 dni w roku przez całe życie. Jest niczym twój ochroniarz, którego Bóg wyznaczył w chwili, w której przyszedłeś na świat. Dlatego i my w naszym przedszkolu mieliśmy bardzo piękny czas w którym dzieci z naszego przedszkola w czasie Mszy Świętej w Sanktuarium Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Domaradzu prosiły swoich Aniołów Stróżów, aby ich strzegli w każdej chwili ich życia. Przedszkolaki w tym dniu włożyły anielskie skrzydła i aureole by w taki sposób zwrócić uwagę, że Anioły są wśród nas. Świętowanie zakończyło się tańcem Aniołów, w które zamieniły się panie z naszego przedszkola, pokazując tym, że dzieci nie są same a każdy dzień niesie ze sobą wiele cudownych i pozytywnych doświadczeń. Galeria

Szczegółowa relacja na facebooku przedszkola