Bal Wszystkich Świętych

Pamiętamy…
Listopad 14, 2019
Bal Wszystkich Świętych
Listopad 14, 2019

14 listopada w dzień urodzin bł. Edmunda Bojanowskiego – Patrona naszego przedszkola w karczmie „Stary Lwów” w Krasnej odbył się Bal Wszystkich Świętych dla naszych cudownych przedszkolaków. Dzieci z naszego przedszkola doskonale pamiętają jak „Arka Noego” śpiewała … każdy święty chodzi uśmiechnięty… Dokładnie tak dzisiaj było. Z twarzyczek naszych milusińskich nie schodził uśmiech. A nasze cudowne Panie  ( nasze Anioły ) wraz z pracownikami i innymi gośćmi imprezy zadbały o wyjątkowy nastrój w dniu dzisiejszym. Śmiało możemy powiedzieć, iż niebiańska uroczystość nie miała końca. Piękne stroje świętych w które przebrały się nasze przedszkolaki dopełniały te wyjątkową uroczystość. W asyście Aniołów, Matki Bożej, Ojca Pio i wielu innych Świętych wszyscy (ci mali i odrobinę starsi) bawili się znakomicie. Były wspólne śpiewy, pląsy i  prezentacje. Dzieci miały różne zadania do wykonania. Ze wszystkimi sobie poradziły! Jak zawsze w urodziny był i tort, który tym razem imponował swoim rozmiarem. Zabawie towarzyszyło wiele emocji. Ogromną radość sprawia nam fakt, że nasze przedszkolaki na przykładzie świętych chętnie uczą się jak można pięknie i radośnie żyć. Podczas balu miało miejsce rozdanie nagród  za konkurs o Bł. Edmundzie Bojanowskim. Wszystkim uczestnikom składamy serdeczne gratulacje. Dziękujemy również rodzicom za pomoc w przygotowaniu niezwykle pięknych prac konkursowych.

Serdeczne podziękowania za pomoc w przygotowaniu jakże niezwykle pięknej uroczystości należą się właścicielom i pracownikom karczmy „Stary Lwów” w Krasnej (dziękujemy za ciepłe i życzliwe przyjęcie nas w swoich progach), panu Markowi Szerszeniowi za oprawę muzyczną (dziękujemy ca cudowną muzykę, przy której mogliśmy tak radośnie spędzić czas), niezastąpionej Radzie Rodziców (dziękujemy za wszelką okazaną pomoc, radość i poświęcony czas), naszym kochanym rodzicom (dziękujemy za miłość, oddanie i poświęcenie),   siostrze dyrektor, nauczycielom i pracownikom przedszkola bez których ta wyjątkowa uroczystość nie mogłaby się odbyć (dziękujemy za trud włożony w przygotowanie i za niespodzianki, którymi nieustannie nas zaskakujecie). Nade wszystko dziękujemy Panu Bogu, że pozwolił nam się spotkać w takim pięknym, urokliwym miejscu i z takimi wspaniałym osobami by móc dzielić się radością.

Zapraszamy do galerii.