8 marca-Dzień Kobiet!

8 marca-Dzień Kobiet!
marzec 9, 2020
ZAWIESZENIE ZAJĘĆ DYDAKTYCZNO-WYCHOWAWCZYCH
marzec 11, 2020

8 marca to wyjątkowy dzień w roku. W tym dniu szczególną uwagę, należy poświęcić wszystkim Paniom, tym dużym i tym małym. Grupa 4 latków przedstawiła, krótką inscenizację, odnośnie tego święta. Były wierszyki, piosenki, tańce, a także piękne życzenia, którymi chłopcy obdarowali wszystkie Siostry, Panie pracujące i dziewczynki z naszego przedszkola. Nie obyło się bez pysznych cukierków, drobnych upominków i kwiatów… Na wszystkich twarzach gościły dzisiaj szczere uśmiechy i zadowolenie, które były najlepszym podziekowaniem za pamięć o każdej z kobiet. Każda z Pań serdecznie dziękuje za piękne życzenia, kwiaty i promienny uśmiech. Święto kobiet, które obchodziliśmy w naszym przedszkolu to świetny sposób na kształtowanie u dzieci nawyku obdarowywania upominkami swoich najbliżych. Galeria